Przejdź do treści
Slider_1
Slider_2
Silwer_4
Przejdź do stopki

Słoneczny dzień pełen wrażeń – klasa III na pikniku

Treść

    23 czerwca uczniowie klasy III po raz kolejny mieli okazję bawić się w ogrodzie pani Anety. O godzinie 10:00 trzecioklasiści wyruszyli ze szkoły, a już pół godziny później dotarli na miejsce. Droga minęła bardzo szybko, a uczniowie wzorowo przestrzegali zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki zabrali ze sobą piłki, rakietki oraz różnego rodzaju gry. Pani Aneta i pani Małgorzata przygotowały dla dzieci pyszny poczęstunek: kiełbaski, mięso i ziemniaczki z grilla, a także słodycze, owoce, lody i napoje. Trzecioklasiści wspaniale spędzili czas na wspólnych grach, dbając przy tym o bezpieczeństwo swoje oraz rówieśników. Spotkanie było okazją do świętowania urodzin Amelki, której wszyscy odśpiewali głośne „Sto lat!”. Czas upłynął niezwykle szybko i w końcu nadeszła pora powrotu do szkoły oraz domów. Serdecznie dziękujemy pani Anecie i pani Małgorzacie za przygotowanie smakołyków oraz wspaniałą gościnę!

192800